Kdo jsme

More a Lucie
Partneři. Dobrodruzi. Snílci…
 
Naše cesty se protnuly v lednu 2017, ve chvíli, kdy jsem byla nadšená konceptem Podnikání z Pláže, a se svou kamarádkou jsem odjela na 3-týdenní dovolenou do Thajska změnit si svůj život :-). A More tam na Lonely Beach právě prodával své šperky. Udělal mi z mého Růženínu krásný náhrdelník, a i přes jazykovou bariéru tak započalo naše společné životní dobrodružství. V našem setkání bylo vše, po čem jsem toužila - svoboda, nezávislost i důkaz, že je možné živit se tím, co člověk miluje.

Naším největším darem nyní je, že pracujeme a tvoříme spolu, z domova. Zatímco More se raději vyskytuje v reálném světě, na trzích, plážích a festivalech, já se nyní učím všemu novému i v online prostoru.

Propojujeme tradiční latinsko-americké umění macrame a tzv. drhání, které znaly v evropské kultuře už naše babičky. Posouváme ho tak dál než většina jiných umělců, tvoříme elegantní MicroMacrame šperky. Ve spojení s energetickými kameny nám naše práce dává obrovský smysl a pocit naplnění.

Vnímáme totiž, že nastala Nová doba - doba změny, kdy se lidé na celém světě obrací zpátky k sobě, své vnitřní pravdě, do srdce. V této době se tak i vzácné kameny stávají prostředkem - terapeutickým nástrojem, který může každému v životě obrovsky pomoci.

More je umělec, cestovatel a svobodná duše původem z Peru. Šperkům už přes 20 let vlastnoručně vtiskuje krásu a půvab ženskosti. Jeho tvorbu dnes nosí ženy po celém světě.

        

Já jsem Lucie, původně jsem přednášela na vysoké škole, učila jazyky, později učila ženskou jógu a provázela ženy na jejich cestě k sobě. Po boku Moreho jsem navázala na to, co jsem milovala už v dětství - tvoření náramků z uzlíků. Prací s kameny přidáváme šperkům hlubší smysl, bez kterého se v životě  neobejdeme.

Společně tvoříme vědomější svět.
,
Podzim 2018 a jaro 2022 v Praze